Lietuvių kalbos kursai vyksta 2 kartus per savaitę vakarais 17.30-19.00 arba 19.00-20.30 metu. Kursai vyksta du kartus per savaitę (pirmadieniais ir trečiadieniais arba antradieniais ir ketvirtadieniais) vakarais.

Vidutiniųjų ir pažengusiųjų grupės nuo pradžių nerenkamos, o žmonėms, turintiems tam tikrą lietuvių k. žinių lygį siūlome prisijungti prie pažengusiųjų grupės. Jeigu Jūs mokėtės anksčiau ir nežinote, kurio lygio kursus pasirinkti, parašykite mums ir mes Jums atsiųsime lygio nustatymo testą.

Kursai vyksta nuomojamose patalpose įvairiose Vilniaus vietose. Šviesios ir patogios patalpos yra pritaikytos mokymuisi: lenta, audio įranga, patogūs stalai.

Lygiai

Lietuvių kalbos kursai grupėse vyksta trimis lygiais: pradedančiųjų, vidutiniųjų ir pažengusiųjų.

A1 lygis. Per pirmus tris mėnesius Jūs išmoksite taisyklingai tarti lietuviškus žodžius, prisistatyti, susišnekėti elementariais sakiniais su lietuviškai kalbančiaisiais, išmoksite paklausti reikalingiausių dalykų ir suprasti, ką Jums atsako. Taip pat išmoksite naudoti dažniausiai vartojamus laikus lietuvių kalboje, skaityti nesudėtingus tekstus, dialogus, rašyti rašinėlius.

A2 lygis. Per kitus tris mėnesius Jūs išmoksite visą pagrindinę gramatiką, daugiau šnekėsite, diskutuosite. Pradėsite skaityti straipsnius lietuvių kalba ir žiūrėti filmus lietuvių kalba.

B1 lygis. Vidutiniųjų lygyje išmoksite be didesnių kliūčių reikšti savo mintis, atsakyti į Jums užduodamus klausimus. Iš skaitomų straipsnių nemažai sužinosite ir apie lietuvių kultūrą, papročius, istoriją.

B2 lygis. Šiame lygyje Jūs ne tik pradėsite diskutuoti ekonominėmis, politinėmis ir kitomis Jus dominančiomis temomis, bet ir galėsite susitikti su lietuviakalbiais. Šiame lygyje jau galėsite skaityti lietuvišką literatūrą, ją nagrinėti. Grupėse būna 6-10 žmonių, nes toks žmonių skaičius yra optimaliausias mokantis kalbos grupėje.

SERTIFIKATAS

Pabaigus “Lituana” mokymo centro kursus yra išduodamas kursų baigimo pažymėjimas, patvirtinantis išklausytų valandų skaičių bei pažymimas įvertinimo balas.

Mes savo duomenų bazėje visuomet saugosime visus rezultatus ir Jums pageidavus patvirtinsime Jūsų kursų baigimą darbdaviui bei galėsime suteikti rekomendacijas studijuojant Lietuvoje.

Lituana diplomas2