Individualūs kursai

Individualūs lietuvių kalbos kursai organizuojami vienam mokiniui arba mažai 3-4 mokinių grupelei. Dėstytojas taip pat gali atvykti į Jūsų darbo ar gyvenamąją vietą.

Individualių kursų kaina (2 akad. val.):

  • 1 mokiniui – 22 Eur (1 valandos pamokos kaina – 17 Eur)
  • 2 mokiniams – 26 Eur (po 13 Eur)
  • 3 mokiniams – 30 Eur (po 10 Eur)
  • 4 mokiniams – 32 Eur (po 8 Eur)

Verslo klientams 30 Eur (2 akad. val.) visai grupei.